• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Znamy termin XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego

Podczas środowego spotkania (25 stycznia br.) starostów, wójtów oraz przewodniczących rad powiatów województwa łódzkiego zostały ustalone terminy odbywania się poszczególnych konkurencji wchodzących w skład Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego.

Powiat Wieruszowski ponownie zobowiązał się do zorganizowania konkurencji pn. rekreacja, która odbędzie się na terenie na terenie gminy Galewice, w miejscowości Głaz 9 czerwca 2017 roku.