• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Znamy termin XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego

Podczas środowego spotkania (25 stycznia br.) starostów, wójtów oraz przewodniczących rad powiatów województwa łódzkiego zostały ustalone terminy odbywania się poszczególnych konkurencji wchodzących w skład Spartakiady Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego.

Powiat Wieruszowski ponownie zobowiązał się do zorganizowania konkurencji pn. rekreacja, która odbędzie się na terenie na terenie gminy Galewice, w miejscowości Głaz 9 czerwca 2017 roku.