• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

Sześć stanowisk, ustalone priorytety działań na 2017 r., wystąpienia ważnych gości oraz puchary dla laureatów rankingu ZPP – to najważniejsze elementy ostatniego posiedzenia Związku Powiatów Polskich.

XXII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich odbyło się 11 i 12 maja w Kołobrzegu. Uczestniczył w nim Andrzej Szymanek, jako przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków Zgromadzenia.

Oprócz delegatów, wzięli w nim udział laureaci ogólnopolskiego rankingu ZPP. Na zaproszenie ZPP w Zgromadzeniu uczestniczył prof. Cezary Kochalski, doradca Prezydenta RP, który na otwarciu obrad odczytał skierowany do zebranych list Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Zgromadzenie Ogólne ZPP zostało poprzedzone posiedzeniem Komisji Rewizyjnej, w której wziął udział starosta wieruszowski Andrzej Szymanek - w roli wiceprzewodniczącego Komisji.

Komisja oceniła pozytywnie działalność Zarządu, wykonanie budżetu za rok 2016 oraz projekt budżetu na 2017 rok.

W poniższych plikach zamieszczamy podjęte podczas posiedzenia stanowiska ZPP w sprawach dotyczących samorządu powiatowego.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://wartowiedziec.pl/serwis-glowny/aktualnosci/42078-zgromadzenie-ogolne-zwiazku-powiatow-polskich-juz-za-nami .

Zdjęcia: www.zpp.pl