Zarząd Powiatu Wieruszowskiego ogłasza XIV edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”.

Powiatu Wieruszowskiego „Markowy Produkt Powiatu Wieruszowskiego”.

Nagroda ma charakter honorowy. Jej celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych produktów i usług firm z terenu Powiatu Wieruszowskiego, które ze względu na swoją jakość, innowacyjność oraz walory użytkowe i estetyczne mogą być wizytówką gospodarczą Powiatu Wieruszowskiego. Preferowane będą produkty lub usługi, które można utożsamiać z powiatem, których wyjątkowe walory mają szansę stać się charakterystycznymi dla Powiatu Wieruszowskiego.

Zasady przyznawania Nagrody oraz tryb wyłaniania laureatów określa Regulamin.

Ostateczny termin zgłaszania produktów i usług do Nagrody Gospodarczej Powiatu Wieruszowskiego upływa z dniem 4 sierpnia 2017 roku.

Adres i forma zgłoszenia zamieszczone są na karcie zgłoszeniowej.
Wręczenie nagrody laureatom będzie miało miejsce podczas Dożynek Powiatowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!