Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Możliwe dotacje z zakresu termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi za pośrednictwem Programu priorytetowego dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań dotyczących termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w latach 2018- 2019, udziela 40%, 50% oraz 60% dotacji w formie częściowej spłaty kapitału kredytu na określone zadania.

   Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Funduszu w dniu 22 marca 2018r. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, sala 27, godzina 10:00.

    

  • Życzenia Powiatu Wieruszowskiego dla redakcji Radia SUD

   W minioną sobotę starosta wieruszowski Andrzej Szymanek gościł w obchodach 25-lecia istnienia Radia SUD. Podczas uroczystości w imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego pogratulował Zespołowi Redakcyjnemu znaczącego jubileuszu, życząc dalszych sukcesów, nieustannego rozwoju i rzeszy wiernych słuchaczy.

Zapraszamy na dodatkowe darmowe badania w ramach projektu PL 13

600. mieszkańców powiatu wieruszowskiego w wieku 45-70 lat ma szansę skorzystać z bezpłatnych badań laboratoryjnych w ramach realizacji projektu zdrowotnego PL 13.

Badania odbywają się w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie (pokój nr 4, I piętro w budynku B, nad oddziałem dziecięcym) od 02.01.2017 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:00.

(wcześniej należy wypełnić ankietę i formularz zgłoszeniowy oraz odebrać skierowanie - wymagany dowód osobisty).

Każdy pacjent, który zgłosi się na badania laboratoryjne zostanie zaproszony na dalsze konsultacje lekarskie. 

Ponadto można skorzystać z transportu na badania dla osób niepełnosprawnych (umówienie transportu pod numerami telefonów: 62 78 45 514, 62 78 45 513).

Script logo StudioStrona.pl