Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Zapraszamy na dodatkowe darmowe badania w ramach projektu PL 13

600. mieszkańców powiatu wieruszowskiego w wieku 45-70 lat ma szansę skorzystać z bezpłatnych badań laboratoryjnych w ramach realizacji projektu zdrowotnego PL 13.

Badania odbywają się w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie (pokój nr 4, I piętro w budynku B, nad oddziałem dziecięcym) od 02.01.2017 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:00.

(wcześniej należy wypełnić ankietę i formularz zgłoszeniowy oraz odebrać skierowanie - wymagany dowód osobisty).

Każdy pacjent, który zgłosi się na badania laboratoryjne zostanie zaproszony na dalsze konsultacje lekarskie. 

Ponadto można skorzystać z transportu na badania dla osób niepełnosprawnych (umówienie transportu pod numerami telefonów: 62 78 45 514, 62 78 45 513).

Script logo StudioStrona.pl