• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Zapraszamy na dodatkowe darmowe badania w ramach projektu PL 13

600. mieszkańców powiatu wieruszowskiego w wieku 45-70 lat ma szansę skorzystać z bezpłatnych badań laboratoryjnych w ramach realizacji projektu zdrowotnego PL 13.

Badania odbywają się w Powiatowym Centrum Medycznym Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie (pokój nr 4, I piętro w budynku B, nad oddziałem dziecięcym) od 02.01.2017 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:00.

(wcześniej należy wypełnić ankietę i formularz zgłoszeniowy oraz odebrać skierowanie - wymagany dowód osobisty).

Każdy pacjent, który zgłosi się na badania laboratoryjne zostanie zaproszony na dalsze konsultacje lekarskie.

Ponadto można skorzystać z transportu na badania dla osób niepełnosprawnych (umówienie transportu pod numerami telefonów: 62 78 45 514, 62 78 45 513).