• Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury.

• Informacja

W dniu 20.03.2017 r dyżur w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie będzie pełniony w godzinach od godz.7 30 do 8 30 i od godz. 12 30 do 15 30

Zapraszamy mieszkańców na dodatkowe darmowe badania w ramach projektu PL 13

Zapraszamy mieszkańców powiatu wieruszowskiego (którzy jeszcze nie korzystali z badań w ramach programu PL13) w wieku 45-70 na bezpłatne badania dotyczące profilaktyki chorób układu krążenia.

Osoby chętne na badania powinny zgłosić się osobiście, na czczo, z dowodem tożsamości do Powiatowego Centrum Medycznego Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie (sala konferencyjna, I piętro w budynku B, nad oddziałem dziecięcym) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:00. U pracownika szpitala należy wypełnić ankietę, formularz zgłoszeniowy oraz odebrać skierowanie na badania laboratoryjne.

Wszelkich informacji udzielane są pod numerem telefonu 62 78 45 513.

Na podstawie wyników badań lekarz zakwalifikuje pacjentów do dalszej diagnostyki - badań dopplerowskich tętnic szyjnych, badań EKG, echo serca, konsultacji internistycznych, pediatrycznych i kardiologicznych.