• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Zapraszamy mieszkańców na dodatkowe darmowe badania w ramach projektu PL 13

Zapraszamy mieszkańców powiatu wieruszowskiego (którzy jeszcze nie korzystali z badań w ramach programu PL13) w wieku 45-70 na bezpłatne badania dotyczące profilaktyki chorób układu krążenia.

Osoby chętne na badania powinny zgłosić się osobiście, na czczo, z dowodem tożsamości do Powiatowego Centrum Medycznego Sp. z o. o. NZOZ Szpital Powiatowy w Wieruszowie (sala konferencyjna, I piętro w budynku B, nad oddziałem dziecięcym) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 11:00. U pracownika szpitala należy wypełnić ankietę, formularz zgłoszeniowy oraz odebrać skierowanie na badania laboratoryjne.

Wszelkich informacji udzielane są pod numerem telefonu 62 78 45 513.

Na podstawie wyników badań lekarz zakwalifikuje pacjentów do dalszej diagnostyki - badań dopplerowskich tętnic szyjnych, badań EKG, echo serca, konsultacji internistycznych, pediatrycznych i kardiologicznych.