• 27. marca br. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na cykliczne bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Termin:  27 marca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12:30- 15:00 w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Wieruszowie (ul Waryńskiego 15, sala Klubu Pracy).

• Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, organizuje kolejną edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

XXIX Sesja Rady Powiatu Wieruszowksiego, 28 lutego 2017r., godz.14.00