Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Wizyta zagranicznych wolontariuszy

Grupa wolontariuszy przebywająca przez ostatnie dwa tygodnie w Domu Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie złożyła wizytę staroście wieruszowskiemu Andrzejowi Szymankowi. Spotkanie odbyło się w miniony czwartek, tj. 20 lipca br.

Tegoroczni wolontariusze pochodzący z Polski, Białorusi, Meksyku, Czech, Ukrainy i Grecji podarowali staroście specjalnie przygotowany plakat, który przedstawia ich osoby wraz z krótką charakterystyką państwa, z którego pochodzą.

Młodzi społecznicy podczas spotkania poznali zasady funkcjonowania Starostwa Powiatowego, specyfikę pracy w poszczególnych wydziałach jednostki, a także opowiedzieli o własnych zainteresowaniach i zawodowych planach.

 

Pobyt wolontariuszy w Głazie odbywa się w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Promocji w Wolontariatu.

Script logo StudioStrona.pl