• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Wizyta delegacji partnerskiej szkoły z Ukrainy

Jubileusz 5-lecia współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie a Pnidnieprowską Szkołą Ogólnokształcącą stał się okazją do spotkania starosty wieruszowskiego Andrzeja Szymanka z przedstawicielami tych placówek oświatowych.

Spotkanie, w którym uczestniczyła dyrektor Pnidnieprowskiej szkoły – Anżela Pawłowna Oniścienko oraz dyrektor wieruszowskiej szkoły Włodzimierz Matyja wraz z nauczycielem koordynującym współpracę – Lidią Sikorą, odbyło się 6 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie.

Starosta podziękował przedstawicielce ukraińskiej szkoły za wkład oraz zaangażowanie w budowaniu owocnych relacji, jak również tworzenie życzliwej atmosfery we wszelkich przedsięwzięciach realizowanych w ramach wzajemnych kontaktów. Wyraził również nadzieję na dalsze, równie pomyślne relacje zarówno pomiędzy samorządami, jak i wskazanymi placówkami oświatowymi.