Wielki sukces ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – Sebastiana Łuszkiewicza

6 marca 2017 roku w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi rozstrzygnięto etap wojewódzki konkursu o Żołnierzach Wyklętych.

Z radością informujemy, że uczeń Sebastian Łuszkiewicz z klasy IV Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie po raz drugi zajął w nim I miejsce.
W teście uzyskał maksymalną liczbę punktów, ale dopiero dogrywka pozwoliła mu zdobyć główną nagrodę: dwutygodniowy wyjazd do Hiszpanii-Portugalii-Francji-Włoch oraz aparat fotograficzny. Ponadto otrzymał nagrody książkowe z pamiątkową dedykacją oraz drobne gadżety.

Więcej informacji na stronie internetowej ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie:http://zsp.wieruszow.pl/wielki-sukces-ucznia-sebastiana-luszkiewicza/ .