• 27. marca br. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na cykliczne bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Termin:  27 marca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12:30- 15:00 w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Wieruszowie (ul Waryńskiego 15, sala Klubu Pracy).

• Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, organizuje kolejną edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Wielki sukces ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – Sebastiana Łuszkiewicza

6 marca 2017 roku w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi rozstrzygnięto etap wojewódzki konkursu o Żołnierzach Wyklętych.

Z radością informujemy, że uczeń Sebastian Łuszkiewicz z klasy IV Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie po raz drugi zajął w nim I miejsce.
W teście uzyskał maksymalną liczbę punktów, ale dopiero dogrywka pozwoliła mu zdobyć główną nagrodę: dwutygodniowy wyjazd do Hiszpanii-Portugalii-Francji-Włoch oraz aparat fotograficzny. Ponadto otrzymał nagrody książkowe z pamiątkową dedykacją oraz drobne gadżety.

Więcej informacji na stronie internetowej ZSP im. Stanisława Staszica w Wieruszowie:http://zsp.wieruszow.pl/wielki-sukces-ucznia-sebastiana-luszkiewicza/ .