Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa

Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Rolniczych ruszyli z pomocą!

Kiedy młodzież Zespołu Szkół Rolniczych dowiedziała się o tragedii dwójki dzieci ze wsi Radoszewice w powiecie pajęczańskim, które w krótkim czasie utraciły oboje rodziców, nie miała wątpliwości, komu w tym roku będzie chciała pomóc.

Uczniowie szkoły rozpoczęli akcję zbiórki środków finansowych i rzeczowych, aby wspomóc dzieci w tak dramatycznej sytuacji. Do przedsięwzięcia, wpisującego się w ogólnopolską akcję ,,Szlachetna Paczka’’ zaangażowali również nauczycieli, pracowników szkoły oraz instytucje i firmy lokalne funkcjonujące w Lututowie, dzięki którym akcja okazała się tak owocna. Przygotowana paczka miała bowiem wartość 4 200 zł..

Jak cudownie jest obdarowywać przekonali się przedstawiciele uczniów: Agnieszka Parzybut, Kamil Żuberek, Angelika Gnych i Bartłomiej Łyga, którzy wraz z Robertem Majchrowiczem - Dyrektorem ZSR w Lututowie i Elżbietą Okolewską – opiekunką Samorządu Uczniowskiego przekazali paczkę dzieciom w miniony wtorek, tj. 12 grudnia br..

           

Należy zaznaczyć, że młodzież Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie wie, że wartość pomagania innym jest bezcenna – pomaga potrzebującym rodzinom od kilku lat.

Script logo StudioStrona.pl