To już XXII Edycja Konkursu „Twórczość – Terapia – Sukces”

14 grudnia br. odbył się finał XXII Edycji Konkursu „Twórczość – Terapia – Sukces”.Pierwszą częścią spotkania było otwarcie wystawy prezentującej twórczość osób niepełnosprawnych z terenu powiatu wieruszowskiego. Wystawa znajduje się na I  piętrze (hol) Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Wieruszowie – można ją obejrzeć do 5 stycznia 2018 r..

Kolejna cześć spotkania przeniosła się do wieruszowskiego kina ,,Słońce’’ tam  nastąpiło uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu.

Przedsięwzięcie, które corocznie organizuje Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc” oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie zostało dofinansowane środkami finansowanymi z budżetu Powiatu Wieruszowskiego.