• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Szlak Wokół Brzezin – długość 12 km.

Szlak „Wokół Brzezin” to szlak oznaczony na pomarańczowo, który składa się z pojedynczej pętli oraz dwóch łączników.

Łącznik I to szlak prowadzący do gospodarstwa agroturystycznego w Brzezinach „Justyna Bielewska”. Szlak Pętli bierze swój początek od węzła szlaku rowerowego czerwonego i konnego rozciąga się wzdłuż drogi wijącej się pomiędzy malowniczymi korytem rzeki Prosny, łąkami do Wsi Prosny i starorzeczem Prosny, łąkami do Wsi Plęsy. Przejeżdżając wieś Pląsy podążamy w kierunku lasu docierając do drogi Wieruszów –Kalisz, a następnie do drogi Spóle –Kraszewice. Dalsza część szlaku przebiega przez węzeł szlaku rowerowego i konnego kierując się na północy – zachód do drogi Wieruszów – Kalisz.