Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

System zarządzania jakością

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 został wprowadzony w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie w 2006 r. Od tego czasu system ten jest stale modyfikowany i doskonalony.

Nadrzędnym celem Starostwa Powiatowego w Wieruszowie jest profesjonalne świadczenie usług administracji samorządowej w przyjaznym urzędzie oraz wykonywanie zadań publicznych o charakterze powiatowym dla dobra społeczności lokalnej, a System Zarządzania Jakością jest utrzymywany w celu stałego podnoszenie jakości świadczonych usług i realizowanych zadań.

W Starostwie podejmowane są działania, by świadczone usługi, takie jak rejestracja pojazdów, wydawanie uprawnień do prowadzenia pojazdów, wydawanie pozwoleń na budowę, realizacja spraw z zakresu ochrony środowiska, gospodarki wodnej, rolnictwa, leśnictwa, spraw z zakresu prowadzenia zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym modernizacji ewidencji gruntów i budynków itd., realizowane były w możliwe najkrótszym terminie, przez kompetentnych pracowników służących klientom swoją pomocą, w dogodnych warunkach.

Dla usprawnienia funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i podniesienia jakości pracy, zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety badania satysfakcji klienta z poziomu usług świadczonych w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie i złożenie jej do oznaczonych skrzynek w Starostwie, bądź przesłanie na adres e-mail: starostwo@powiat-wieruszowski.pl

Script logo StudioStrona.pl