Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

   W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
   będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

  • Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

   Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

System zarządzania jakością

System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 został wprowadzony w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie w 2006 r. Od tego czasu system ten jest stale modyfikowany i doskonalony.

Nadrzędnym celem Starostwa Powiatowego w Wieruszowie jest profesjonalne świadczenie usług administracji samorządowej w przyjaznym urzędzie oraz wykonywanie zadań publicznych o charakterze powiatowym dla dobra społeczności lokalnej, a System Zarządzania Jakością jest utrzymywany w celu stałego podnoszenie jakości świadczonych usług i realizowanych zadań.

W Starostwie podejmowane są działania, by świadczone usługi, takie jak rejestracja pojazdów, wydawanie uprawnień do prowadzenia pojazdów, wydawanie pozwoleń na budowę, realizacja spraw z zakresu ochrony środowiska, gospodarki wodnej, rolnictwa, leśnictwa, spraw z zakresu prowadzenia zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym modernizacji ewidencji gruntów i budynków itd., realizowane były w możliwe najkrótszym terminie, przez kompetentnych pracowników służących klientom swoją pomocą, w dogodnych warunkach.

Dla usprawnienia funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością i podniesienia jakości pracy, zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety badania satysfakcji klienta z poziomu usług świadczonych w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie i złożenie jej do oznaczonych skrzynek w Starostwie, bądź przesłanie na adres e-mail: starostwo@powiat-wieruszowski.pl

Script logo StudioStrona.pl