• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Święto Patrona w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie

W ubiegły wtorek (28 lutego br.) w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie odbyły się uroczyste obchody Święta Patrona Szkoły. Podczas wydarzenia wręczono listy gratulacyjne najlepszym uczniom, a także zaprezentowano część artystyczną poświęconą patronowi szkoły - Mikołajowi Kopernikowi. W obchodach święta uczestniczył wicestarosta wieruszowski Mirosław Urbaś.

Tegoroczne obchody Święta Patrona zostały dodatkowo wzbogacone o festiwal naukowy.

Zdjęcie: Facebook/Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie