• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Święto Patrona w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie

W ubiegły wtorek (28 lutego br.) w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie odbyły się uroczyste obchody Święta Patrona Szkoły. Podczas wydarzenia wręczono listy gratulacyjne najlepszym uczniom, a także zaprezentowano część artystyczną poświęconą patronowi szkoły - Mikołajowi Kopernikowi. W obchodach święta uczestniczył wicestarosta wieruszowski Mirosław Urbaś.

Tegoroczne obchody Święta Patrona zostały dodatkowo wzbogacone o festiwal naukowy.

Zdjęcie: Facebook/Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie