• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Sukces uczniów Technikum w Lututowie w konkursie "Młody Agro-Przedsiębiorca”

Uczniowie Technikum w zawodzie technik rolnik w Lututowie odnieśli duży sukces w ogólnopolskim konkursie "Młody Agro-Przedsiębiorca". We wrześniu  2016 roku uczniowie III klasy Technikum Rolniczego: Bartosz Łyga, Bartosz Leśnik, Robert Pokrzywniak, Piotr Tomczyk i Marcin Ubych pod kierunkiem koordynatora Roberta Tomery przystąpili
do konkursu "Młody Agro-Przedsiębiorca" organizowanego przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA.

Spośród biorących udział w konkursie wyłoniono trzech laureatów i przyznano pięć wyróżnień, z których jedno przypadło projektowi uczniów z ZSR w Lututowie.

20 grudnia 2016 w Poznaniu odbyło się rozdanie nagród. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe,  koordynator otrzymał nagrodę finansową, a szkoła wzbogaciła się o 1000 zł.
na zakup sprzętu sportowego.

Więcej informacji: http://www.zsrlututow.internetdsl.pl/ .