• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Sukces uczniów Technikum w Lututowie w konkursie "Młody Agro-Przedsiębiorca”

Uczniowie Technikum w zawodzie technik rolnik w Lututowie odnieśli duży sukces w ogólnopolskim konkursie "Młody Agro-Przedsiębiorca". We wrześniu  2016 roku uczniowie III klasy Technikum Rolniczego: Bartosz Łyga, Bartosz Leśnik, Robert Pokrzywniak, Piotr Tomczyk i Marcin Ubych pod kierunkiem koordynatora Roberta Tomery przystąpili
do konkursu "Młody Agro-Przedsiębiorca" organizowanego przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA.

Spośród biorących udział w konkursie wyłoniono trzech laureatów i przyznano pięć wyróżnień, z których jedno przypadło projektowi uczniów z ZSR w Lututowie.

20 grudnia 2016 w Poznaniu odbyło się rozdanie nagród. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe,  koordynator otrzymał nagrodę finansową, a szkoła wzbogaciła się o 1000 zł.
na zakup sprzętu sportowego.

Więcej informacji: http://www.zsrlututow.internetdsl.pl/ .