Sukces szkół zawodowych powiatu wieruszowskiego

Z radością informujemy, że Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie zajęło 14 miejsce (na 50 w skali województwa) w Rankingu Techników 2017 województwa łódzkiego, sporządzonego przez  miesięcznik edukacyjny ,,Perspektywy’’.

Na 31 miejscu tego rankingu ulokowano kolejną szkołę zawodową powiatu wieruszowskiego – Technikum w Zespole Szkół Rolniczych w Lututowie.

Opisywany wyżej ranking dostępny jest na stronie internetowej elektronicznego wydania miesięcznika pod linkiem: http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3311:ranking-technikow-2017-woj-lodzkie&catid=229&Itemid=428 .