• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Stypendium akademickie im. Jerzego Juzonia na 1 rok studiów

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia, która pomaga młodym ludziom o niskich dochodach, pochodzącym z obszarów wiejskich zachęca do składania wniosków o stypendium na 1 rok studiów.

Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która umożliwia stypendystom studiowanie w większych miastach.

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia w roku akademickim 2017/2018 pragnie przyznać 500 stypendiów dla studentów pierwszego roku uczelni akademickich.

Wszelkie szczegóły dotyczące stypendium znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Fundacji: www.fejj.pl .