• 27. marca br. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na cykliczne bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Termin:  27 marca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12:30- 15:00 w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Wieruszowie (ul Waryńskiego 15, sala Klubu Pracy).

• Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, organizuje kolejną edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn.: „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Stanowiska Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich

Podczas odbywającego się w dniu 6 marca br. Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich podjęto siedem stanowisk w sprawie: dochodów JST, funkcjonowania publicznych służb zatrudnienia, publicznego transportu zbiorowego, a także roli powiatów w realizacji Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Zgromadzeni starostowie wyrazili także swoje stanowiska w sprawie systemu ochrony zdrowia oraz dotyczące XX-lecia Konstytucji RP.

W poniższych plikach umieszczono przyjęte stanowiska Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego ZPP.

Zdjęcie: www.zpp.pl