• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Stanowiska Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich

Podczas odbywającego się w dniu 6 marca br. Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich podjęto siedem stanowisk w sprawie: dochodów JST, funkcjonowania publicznych służb zatrudnienia, publicznego transportu zbiorowego, a także roli powiatów w realizacji Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Zgromadzeni starostowie wyrazili także swoje stanowiska w sprawie systemu ochrony zdrowia oraz dotyczące XX-lecia Konstytucji RP.

W poniższych plikach umieszczono przyjęte stanowiska Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego ZPP.

Zdjęcie: www.zpp.pl