Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Sprawozdawczość organizacji pozarządowych – obowiązki związane z zamknięciem roku

W dniu 22 marca 2017r.  w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbyło się spotkanie tematyczno-informacyjne dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Podczas spotkania został omówiony temat sprawozdawczości organizacji pozarządowych i obowiązków z tym związanych. Uczestnicy mieli możliwość pozyskania specjalistycznej wiedzy oraz wyjaśnienia kwestii spornych w omawianym zakresie tematycznym.

Organizatorami spotkania byli: Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS .

 W ramach podjętej współpracy zaplanowano kolejne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Temat najbliższego spotkania: „Zbiórki publiczne i loterie – jak prawidłowo pozyskiwać środki z ofiarności publicznej”. Termin zostanie wskazany z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.

 

Zadanie realizowane w ramach projektu „OWES- rozwój ekonomii społecznej”.

Script logo StudioStrona.pl