Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

   W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
   będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

  • Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

   Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Sprawozdawczość organizacji pozarządowych – obowiązki związane z zamknięciem roku

W dniu 22 marca 2017r.  w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbyło się spotkanie tematyczno-informacyjne dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Podczas spotkania został omówiony temat sprawozdawczości organizacji pozarządowych i obowiązków z tym związanych. Uczestnicy mieli możliwość pozyskania specjalistycznej wiedzy oraz wyjaśnienia kwestii spornych w omawianym zakresie tematycznym.

Organizatorami spotkania byli: Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS .

 W ramach podjętej współpracy zaplanowano kolejne szkolenia dla organizacji pozarządowych. Temat najbliższego spotkania: „Zbiórki publiczne i loterie – jak prawidłowo pozyskiwać środki z ofiarności publicznej”. Termin zostanie wskazany z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.

 

Zadanie realizowane w ramach projektu „OWES- rozwój ekonomii społecznej”.

Script logo StudioStrona.pl