Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu powiatu wieruszowskiego

W związku z przyjęciem ,,Zintegrowanej Strategii Promocji Powiatu Wieruszowskiego na lata 2016-2022’’ (Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego nr XXVII/137/2016 z dnia 29 grudnia 2016 r.) oraz wdrażaniem przyjętych w dokumencie założeń, 9 marca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się spotkanie starosty z kluczowymi przedsiębiorcami z terenu powiatu wieruszowskiego.

Kwestie gospodarcze i podjęcie związanych z tym określonych czynności są jednym z głównych celów wspomnianego dokumentu, dlatego udział przedstawicieli firm oraz zaprezentowanych przez nich stanowisk przyczyni się do obrania odpowiedniego kierunku przyszłych działań promocyjnych w tym obszarze.

Uczestnicy spotkania wyrazili aprobatę dla przedstawionej propozycji współpracy pomiędzy samorządem, a przedsiębiorcami. Określono tym samym zakres wzajemnych relacji.