• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Spotkanie z nowym kierownictwem Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie

Na ostatnio odbywający się Zarząd Powiatu Wieruszowskiego (12 stycznia 2017 r.) zaproszono powołanych z dniem 1 stycznia 2017r.  przez komendanta wojewódzkiego Policji w Łodzi Komendantów Powiatowej Policji w Wieruszowie:  inspektora Grzegorza Dzierzkowskiego - na komendanta powiatowego policji w Wieruszowie oraz nadkomisarza Adama Stochniałka – na zastępcę komendanta powiatowego policji w Wieruszowie.

Głównym celem spotkania było omówienie kierunków współpracy Samorządu Powiatu Wieruszowskiego z Komendą Powiatową Policji.

Uczestnicy spotkania zapewnili również, że dołożą wszelkich starań, aby wzajemne relacje przebiegały równie pozytywnie, jak do tej pory.