• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Spotkanie z doradcami energetycznymi WFOŚiGW

Tematyka termomodernizacji, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii została omówiona podczas konsultacji zorganizowanych z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, które odbyły się 7 listopada br.

W trakcie spotkania doradcy energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przedstawili mechanizm dofinansowania podczas realizacji przedsięwzięć z ww. zakresu. Doradcy odpowiedzieli również na związane z tematyką wątpliwości, zarówno przedstawicieli jednostek samorządowych, przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, którzy uczestniczyli w konsultacjach.