Spotkanie z doradcami energetycznymi WFOŚiGW

Tematyka termomodernizacji, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii została omówiona podczas konsultacji zorganizowanych z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie, które odbyły się 7 listopada br.

W trakcie spotkania doradcy energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przedstawili mechanizm dofinansowania podczas realizacji przedsięwzięć z ww. zakresu. Doradcy odpowiedzieli również na związane z tematyką wątpliwości, zarówno przedstawicieli jednostek samorządowych, przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, którzy uczestniczyli w konsultacjach.