Spotkanie wigilijne Klubu Sportowego ,,Junior’’ w Ochędzynie

W ubiegłą sobotę, tj. 9 grudnia br. w GOKSiT ,,Figloraj’’ w Starym Ochędzynie odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Klubu Sportowego ,,Junior’’ w Ochędzynie. Początek spotkania miał charakter sprawozdawczy, podczas którego podsumowano działania klubu w bieżącym roku. Po tej części nastąpił już świąteczny klimat. Przedstawiciele Klubu ,,Junior’’, zaprzyjaźnione kluby oraz zaproszeni goście dzieląc się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, po których zasiedli do wspólnego wigilijnego stołu.

Starosta wieruszowski Andrzej Szymanek, który uczestniczył w spotkaniu opłatkowym podziękował zarówno Zarządowi, jak i członkom Klubu ,,Junior’’ za działalność, osiągnięcia oraz efektywną współpracę z Samorządem Powiatu Wieruszowskiego. Życzył tym samym dalszych sukcesów i pomyślnej realizacji przyszłorocznych planów, mając na uwadze przede wszystkim ogólnopolską imprezę ,,Puchar Najmłodszych’’, którą w 2018 roku Powiat Wieruszowski organizuje wspólnie z Klubem ,,Junior’’.