• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Spotkanie organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych pn. Fundusze Europejskie na ochronę środowiska.

Przedmiotowe spotkania odbędą się w następujących terminach:

• 12 czerwca, w godz. 13:00 – 15:15, Sala konferencyjna Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Moniuszki 7/9, Łódź  - I piętro;
    12 czerwca, w godz. 13:00 – 15:15, Sala konferencyjna Łowickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, ul. Ułańska 2;
  • 12 czerwca, w godz. 13:00 – 15:15, Sala konferencyjna Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15 – I piętro;
  • 12 czerwca, w godz. 13:00 – 15:15, Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16a – parter;
  • 12 czerwca, w godz. 13:00 – 15:15, Sala konferencyjna Urzędu Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1  – I piętro;

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej : http://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/1735-fundusze-europejskie-na-ochrone-srodowiska-zapraszamy-na-bezplatne-spotkania-informacyjne . W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00.

W załączeniu program spotkania.