Spotkanie informacyjne ws. Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego

W tym roku po raz pierwszy mieszkańcy Województwa Łódzkiego będą mieli możliwość współdecydowania o podziale pieniędzy z budżetu województwa. To inicjatywa, dzięki której możemy poczuć się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w naszych ,,małych ojczyznach’’.

14 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące ww. tematu. Miało ono charakter informacyjny w związku z opracowywanym Budżetem Obywatelskim Województwa Łódzkiego 2018. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieruszowskiego.