• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Spotkanie informacyjne ws. Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego

W tym roku po raz pierwszy mieszkańcy Województwa Łódzkiego będą mieli możliwość współdecydowania o podziale pieniędzy z budżetu województwa. To inicjatywa, dzięki której możemy poczuć się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w naszych ,,małych ojczyznach’’.

14 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące ww. tematu. Miało ono charakter informacyjny w związku z opracowywanym Budżetem Obywatelskim Województwa Łódzkiego 2018. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu wieruszowskiego.