• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Spotkanie dla organizacji pozarządowych w temacie: „Loterie, aukcje, zbiórki publiczne.”

Powiat Wieruszowski, Stowarzyszenie Integracyjne Klub Otwartych Serc oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie, którego tematem będą loterie, aukcje i zbiórki publiczne.

Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia br. (wtorek) o godz. 1530 w Sali USC urzędu miasta i gminy Wieruszów.

Podczas spotkania omówiony zostanie temat tego w jaki sposób prawidłowo pozyskiwać środki z ofiarności publicznej.

Zadanie realizowane w ramach projektu „OWES- rozwój ekonomii społecznej”.