Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

  • Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

   Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Seminarium skierowane do rodziców dzieci z uszkodzonym słuchem

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie w imieniu Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem (CIRDUS) działającym przy Polskim Związku Głuchych w Łodzi zaprasza urzędników administracji samorządowej, nauczycieli, pracowników poradni zdrowia, rodziców na seminarium pt. ,,CIRDUS – żeby rodzice byli dobrze poinformowani’’.

Seminarium odbędzie się 9 listopada br. o godzi. 10.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie (czas trwania seminarium ok. 90 minut).

 

Celem spotkania będzie zdobycie wiedzy na temat działań informacyjnych skierowanych do rodziców dzieci z uszkodzonym słuchem.

Script logo StudioStrona.pl