Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

  • Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

   Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Ruszają zapisy do 18. edycji turnieju ,,Z Podwórka na Stadion’’ o Puchar Tymbarku

Polski Związek Piłki Nożnej informuje o rozpoczętych zapisach do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – ogólnopolskiego i największego w Europie Turnieju piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców do lat 8, 10 oraz 12. Nagrodą główną będzie wyjazd na wyjątkowy mecz piłkarski. Mecze finałowe XVIII edycji zostaną rozegrane na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

W poprzedniej XVII edycji rozgrywek dzięki dużemu wsparciu Samorządów wzięło udział ponad 320 000 dzieci z całej Polski. Mecze eliminacyjne były organizowane niemal w każdej gminie naszego kraju.

 

Zapisy do Turnieju trwają do 30 września 2017 roku, Gorąco zachęcamy szkoły podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe oraz organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną z terenu powiatu wieruszowskiego do zgłaszania drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl .

 

Już na etapie gminnym i powiatowym dziecko i szkoła otrzymają specjalne dyplomy, a na kolejnych etapach Turnieju na dzieci i trenerów czeka wiele atrakcyjnych nagród i niespodzianek. Opiekunowie za udział każdej drużyny w rozgrywkach otrzymają profesjonalną koszulkę piłkarską.

 

 

W załączniku znajdują się wszystkie informacje dotyczące turnieju.

Script logo StudioStrona.pl