Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego ,, Z EKOLOGIĄ NA TY”- IV edycja

Jak ważna jest ochrona środowiska w którym żyjemy nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Dlatego Powiat Wieruszowski corocznie, w ramach swoich możliwości finansowych realizuje zadania z zakresu edukacji ekologicznej. Naszym zdaniem najlepszym i najefektywniejszym sposobem na ochronę środowiska jest edukowanie mieszkańców, w szczególności dzieci i młodzieży.

Powiat Wieruszowski otrzymał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – IV edycja. Zadanie realizowane będzie w okresie od 01.04.2016 r. do 30.11.2016 r. .

Do pobrania:

(regulamin ,,człowiek jako element przyrody’’)

(formularz zgłoszeniowy ,,człowiek jak element przyrody’’)

(regulamin ,,bliżej natury z ekologią na Ty’’)

(karta zgłoszeniowa ,,bliżej natury z ekologią na Ty’’)