• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego ,, Z EKOLOGIĄ NA TY”- IV edycja

Jak ważna jest ochrona środowiska w którym żyjemy nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Dlatego Powiat Wieruszowski corocznie, w ramach swoich możliwości finansowych realizuje zadania z zakresu edukacji ekologicznej. Naszym zdaniem najlepszym i najefektywniejszym sposobem na ochronę środowiska jest edukowanie mieszkańców, w szczególności dzieci i młodzieży.

Powiat Wieruszowski otrzymał dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – IV edycja. Zadanie realizowane będzie w okresie od 01.04.2016 r. do 30.11.2016 r. .

Do pobrania:

(regulamin ,,człowiek jako element przyrody’’)

(formularz zgłoszeniowy ,,człowiek jak element przyrody’’)

(regulamin ,,bliżej natury z ekologią na Ty’’)

(karta zgłoszeniowa ,,bliżej natury z ekologią na Ty’’)