Pożegnanie abiturientów w szkołach powiatu wieruszowskiego

28 kwietnia br. odbyły się uroczystości związane z pożegnaniem tegorocznych maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie.
W uroczystych akademiach brali udział przedstawiciele Powiatu Wieruszowskiego, którzy życzyli absolwentom pomyślnego zdania egzaminu maturalnego oraz wielu sukcesów w trakcie kontynuowania nauki.

Uczniowie, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami otrzymali od samorządowców nagrody: Przewodniczącego Rady Powiatu Wieruszowskiego oraz Starosty Wieruszowskiego.