Powołanie komisji konkursowej do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2018r.

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego w dniu 30 października 2017r. powołał Komisję Konkursową do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2018r. Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 361/2017 Zarządu Powiatu Wieruszowskiego z dnia 30 października 2017 r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej, na stronie internetowej urzędu, oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.