• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Powołanie komisji konkursowej do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2018r.

Zarząd Powiatu Wieruszowskiego w dniu 30 października 2017r. powołał Komisję Konkursową do opiniowania ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu wieruszowskiego w 2018r. Szczegółowe informacje znajdują się w uchwale Nr 361/2017 Zarządu Powiatu Wieruszowskiego z dnia 30 października 2017 r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej, na stronie internetowej urzędu, oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wieruszowie.