• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2017

W ubiegłym tygodniu (6 kwietnia br.) w Wieruszowskim Domu Kultury odbył się cykliczny ,,Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu’’. Festiwal daje możliwość zaprezentowania muzycznych umiejętności przez dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Uczestnicy muzycznego przedsięwzięcia uczcili w ten sposób Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem "Depresja – porozmawiajmy o niej".

Nagrody dla szkół biorących udział w wydarzeniu zostały ufundowane przez Powiat Wieruszowski.