• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2017

W ubiegłym tygodniu (6 kwietnia br.) w Wieruszowskim Domu Kultury odbył się cykliczny ,,Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu’’. Festiwal daje możliwość zaprezentowania muzycznych umiejętności przez dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego.

Uczestnicy muzycznego przedsięwzięcia uczcili w ten sposób Światowy Dzień Zdrowia, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem "Depresja – porozmawiajmy o niej".

Nagrody dla szkół biorących udział w wydarzeniu zostały ufundowane przez Powiat Wieruszowski.