Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

POWIATOWY FESTIWAL FILMOWY "ŻYJĘ BO LUBIĘ! AIDS TO NIE DLA MNIE!"

AIDS to epidemia, o której wciąż ciężko rozmawiać - chorzy cały czas spotykają się z niezrozumieniem, brakiem tolerancji i strachem. W związku z tym tak ważnym elementem jest szerzenie wiedzy o profilaktyce choroby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieruszowie podczas tegorocznych obchodów Światowego Dnia AIDS (1 grudnia) zorganizowała II Powiatowy Festiwal Filmowy "Żyję bo lubię! AIDS to nie dla mnie!". Młodzież gimnazjalna z Bolesławca na tę okazję przygotowała film edukacyjny, który niósł przesłanie profilaktyczne i przestrzegał przed zachowaniem niekorzystnym dla zdrowia człowieka.


20 grudnia br. uczniowie za swoje zaangażowanie na rzecz profilaktyki prozdrowotnej zostali nagrodzeni przez Powiat Wieruszowski, który ufundował trofea dla aktorów i szkoły.

Script logo StudioStrona.pl