Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

   W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
   będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

  • Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

   Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

POWIATOWY FESTIWAL FILMOWY "ŻYJĘ BO LUBIĘ! AIDS TO NIE DLA MNIE!"

AIDS to epidemia, o której wciąż ciężko rozmawiać - chorzy cały czas spotykają się z niezrozumieniem, brakiem tolerancji i strachem. W związku z tym tak ważnym elementem jest szerzenie wiedzy o profilaktyce choroby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieruszowie podczas tegorocznych obchodów Światowego Dnia AIDS (1 grudnia) zorganizowała II Powiatowy Festiwal Filmowy "Żyję bo lubię! AIDS to nie dla mnie!". Młodzież gimnazjalna z Bolesławca na tę okazję przygotowała film edukacyjny, który niósł przesłanie profilaktyczne i przestrzegał przed zachowaniem niekorzystnym dla zdrowia człowieka.


20 grudnia br. uczniowie za swoje zaangażowanie na rzecz profilaktyki prozdrowotnej zostali nagrodzeni przez Powiat Wieruszowski, który ufundował trofea dla aktorów i szkoły.

Script logo StudioStrona.pl