• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Corocznie organizowane powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa odbyły się w minioną środę, tj. 26 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W tym roku eliminacje odbywały się pod hasłem: "Kręci mnie bezpieczeństwo".

W przedsięwzięciu uczestniczyli: Sekretarz Powiatu Stefan Pietras oraz Naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Wieruszowie Edyta Kosmalska.

Powiat Wieruszowski ufundował część nagród przyznanych zwycięzcom powiatowych eliminacji Turnieju.

Zdjęcia: http://www.zs2.dbv.pl/viewpage.php?page_id=11 .