• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Corocznie organizowane powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa odbyły się w minioną środę, tj. 26 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W tym roku eliminacje odbywały się pod hasłem: "Kręci mnie bezpieczeństwo".

W przedsięwzięciu uczestniczyli: Sekretarz Powiatu Stefan Pietras oraz Naczelnik Wydziału Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Wieruszowie Edyta Kosmalska.

Powiat Wieruszowski ufundował część nagród przyznanych zwycięzcom powiatowych eliminacji Turnieju.

Zdjęcia: http://www.zs2.dbv.pl/viewpage.php?page_id=11 .