Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

  • Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

   Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Powiatowa Biesiada Folklorystyczna

W ubiegłą sobotę (21 października br.) w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie odbyła się Powiatowa Biesiada Folklorystyczna pn. ,,Co nam w duszy gra’’. Wydarzenie zostało połączone z jubileuszem 30-lecia Kapeli ,,Lututowianie’’.

W muzycznym święcie uczestniczył starosta wieruszowski Andrzej Szymanek, który podziękował kapelom za działalność oraz zaangażowanie, życząc wytrwałości, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności. Starosta wręczył również na ręce kierowników zespołów nagrody za całokształt pracy na rzecz lokalnego środowiska i regionu, ufundowane przez Powiat Wieruszowski.

Podczas biesiady zaprezentowały się przede wszystkim zespoły z terenu powiatu wieruszowskiego. Wydarzenie zostało uświetnione gościnnymi występami zaproszonych kapel.

Script logo StudioStrona.pl