• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• XXXIII Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

Czerwcową Sesję Rady Powiatu Wieruszowskiego rozpoczęto od wręczenia powierzenia stanowisk: dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wieruszowie.

Posiedzenia Zarządu Związku Powiatów Polskich

Kluczowym punktem ostatniego posiedzenia Zarządu Związku Powiatów Polskich, w którym uczestniczył starosta wieruszowski Andrzej Szymanek było omówienie skutków wejścia w życie zmian związanych z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowanych ze środków publicznych w kontekście szpitali powiatowych. W posiedzeniu wziął udział podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Piotr Gryza.

Kolejną częścią spotkania było omówienie spraw związanych ze zbliżającym się Zgromadzeniem Ogólnym w Kołobrzegu.

Rozpatrzone zostały również zmiany w ustawie o publicznym transporcie zbiorowym.

Zdjęcia: Facebook/Związek Powiatów Polskich