• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Portal PUE w Agencji Rynku Rolnego

Portal PUE, czyli Platforma Usług Elektronicznych jest dostępny dla beneficjentów za pośrednictwem strony internetowej Agencji Rynku Rolnego. PUE daje możliwość składania wniosków drogą elektroniczną.

Podstawowymi funkcjami PUE jest wypełnienie formularzy elektronicznych udostępnionych w ramach poszczególnych usług, opatrzenie ich podpisem oraz ich przesłanie do ARR. Dzięki PUE można również uzyskać dostęp do danych zgromadzonych w Profilu Interesanta, wniesienie należnej opłaty, sprawdzić stan sprawy oraz uzupełnić braki w już przesłanych dokumentach.

Platforma Usług Elektronicznych zastąpiła funkcjonującą do tej pory aplikację e-Wnioski. Odwiedź PUE.