• Informacja Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

Szanowni Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że we wtorek  2 maja 2017 r. Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

• Udane Święto Orienteeringu Powiatu Wieruszowskiego

Miniona sobota zapisała się jako szczególny, sportowy dzień w Powiecie Wieruszowskim. Na terenie powiatu odbył się cykl wydarzeń związanych z orienteeringiem, w którym uczestniczyło kilkuset sportowców, zarówno lokalnych, jak i spoza terenu powiatu, często z odległych części kraju.

Podsumowanie konkursu „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie informuję, że podsumowanie  projektu pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja  odbędzie się dnia 12.12.2013 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. W ramach podsumowania zostaną rozdane nagrody dla laureatów konkursów: Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,,Człowiek jako element przyrody” oraz Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,, Bliżej Przyrody-Z Ekologią na Ty”.