• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Informacja

W dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek)
      Starostwo Powiatowe w Wieruszowie będzie nieczynne

Podsumowanie konkursu „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie informuję, że podsumowanie  projektu pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja  odbędzie się dnia 12.12.2013 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. W ramach podsumowania zostaną rozdane nagrody dla laureatów konkursów: Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,,Człowiek jako element przyrody” oraz Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,, Bliżej Przyrody-Z Ekologią na Ty”.