• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Podsumowanie konkursu „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja

Starostwo Powiatowe w Wieruszowie informuję, że podsumowanie  projektu pn. Program edukacji ekologicznej dla Powiatu Wieruszowskiego „Z EKOLOGIĄ NA TY” – II edycja  odbędzie się dnia 12.12.2013 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. W ramach podsumowania zostaną rozdane nagrody dla laureatów konkursów: Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,,Człowiek jako element przyrody” oraz Powiatowy Konkurs ekologiczno-przyrodniczy ,, Bliżej Przyrody-Z Ekologią na Ty”.