• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Pamięć o wydarzeniach sprzed 72 lat

19 stycznia br. lokalni samorządowcy zgromadzili się pod pomnikiem ,,Bohaterów walk w latach 1863 – 1939 – 1945’’ w Wieruszowie, gdzie złożyli symboliczne wiązanki kwiatów i zapalili znicze.

Starosta wieruszowski, przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego oraz burmistrz Wieruszowa upamiętnili w ten sposób 72. rocznicę wkroczenia do Wieruszowa 53. brygady pancernej pod dowództwem płk. Wasyla Archipowa, a przede wszystkim uczestników tamtych wydarzeń.

Zdjęcia: http://www.wieruszow.pl/