• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Uroczyste wręczenie stypendiów naukowych uczniom ,,Staszica’’

Tomasz Olszowiak - uczeń klasy II Technikum Ekonomicznego i Mariusz Myszor uczeń klasy III Technikum Budowlanego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wzięli udział w oficjalnym wręczeniu listów gratulacyjnych w związku z przyznaniem stypendiów naukowych przez Witolda Stępnia marszałka województwa łódzkiego.

Ogłasza się nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do spraw opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wieruszowskiego w 2017r.

Informacja o konkursie znajduje się również na stronie  e-urzędu Starostwa Powiatowego w Wieruszowie pod likiem :