• 27. marca br. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na cykliczne bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Termin:  27 marca 2017 r. (poniedziałek) w godz. 12:30- 15:00 w Powiatowym Urzędzie  Pracy w Wieruszowie (ul Waryńskiego 15, sala Klubu Pracy).

• XXX Sesja Rady Powiatu Wieruszowskiego

Podczas ostatniej Sesji Rady Powiatu Wieruszowskiego, która odbyła się w miniony piątek (24 marca br.) została podjęta uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie, jak również uchwały oświatowe.

Ogłasza się nabór kandydatów na członków komisji konkursowej do spraw opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wieruszowskiego w 2017r.

Informacja o konkursie znajduje się również na stronie  e-urzędu Starostwa Powiatowego w Wieruszowie pod likiem :