Obchody Powiatowo – Gminnego Dnia Strażaka

2 maja br. w Galewicach odbyło się powiatowo-gminne święto z okazja Dnia Strażaka. Uroczystość została połączona z przekazaniem nowego wozu bojowego dla miejscowej jednostki.

W uroczystości wzięli udział Przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Piotr Kowalczyk, który w imieniu starosty wieruszowskiego podziękował strażakom za poświęcenie oraz działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej.

Strażakom ochotnikom za szczególne zasługi dla pożarnictwa oraz pracę społeczną zostały wręczone medale, odznaczenia i wyróżnienia.

Zdjęcia: Facebook / Osp Ksrg Galewice