Obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Uroczystość upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja odbyła się 28 kwietnia br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie.

W uroczystości wzięli udział: starosta Andrzej Szymanek, przewodniczący Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Żóraw, Radni Powiatu Wieruszowskiego, przedstawiciele jednostek organizacyjnych powiatu wieruszowskiego, komendanci Komendy Powiatowej Policji i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie oraz szefowie inspekcji.

Obchody 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zostały uświetnione występem artystycznym uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.