• Jubileusz 40-lecia Orkiestry Dętej OSP Wieruszów

Uroczystym koncertem Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej Wieruszów podsumowała szczególny jubileusz - 40-lecie istnienia. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę (26 lutego br.) w Wieruszowskim Domu Kultury.

• Informacja

W dniu 20.03.2017 r dyżur w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie będzie pełniony w godzinach od godz.7 30 do 8 30 i od godz. 12 30 do 15 30

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich – dyżury w 2017 roku

Jest nam miło poinformować o kontynuacji prowadzenia bezpłatnych porad z zakresu funduszy europejskich dla mieszkańców powiatu wieruszowskiego.

W bieżącym roku konsultacje z ww. zakresu będą odbywały się raz w miesiącu, zazwyczaj w drugi lub trzeci poniedziałek każdego miesiąca. Dokładny termin będzie podawany każdorazowo z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.

Najbliższe konsultacje - 13 lutego , w godzinach: 12:00 – 14:30.

(Mobilny Punkt Informacyjny stacjonuje w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wieruszowie, ul. Ludwika Waryńskiego 15).

Przypominamy, że Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich świadczy usługi w następującym zakresie:
a)informowanie o projektach,
b)informowanie o możliwości uzyskania dofinansowania oraz ogólne informacje o Funduszach Europejskich,
c)konsultacje na etapie przygotowania projektu,
d)konsultacje na etapie realizacji projektu.

Spotkania skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorców, stowarzyszeń oraz jednostek samorządu terytorialnego powiatu wieruszowskiego.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

W załączniku plakat dotyczący najbliższego spotkania.