Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Możliwe dotacje z zakresu termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii

   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi za pośrednictwem Programu priorytetowego dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na realizację zadań dotyczących termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizacji źródeł ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w latach 2018- 2019, udziela 40%, 50% oraz 60% dotacji w formie częściowej spłaty kapitału kredytu na określone zadania.

   Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Funduszu w dniu 22 marca 2018r. w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie, sala 27, godzina 10:00.

    

  • Życzenia Powiatu Wieruszowskiego dla redakcji Radia SUD

   W minioną sobotę starosta wieruszowski Andrzej Szymanek gościł w obchodach 25-lecia istnienia Radia SUD. Podczas uroczystości w imieniu Samorządu Powiatu Wieruszowskiego pogratulował Zespołowi Redakcyjnemu znaczącego jubileuszu, życząc dalszych sukcesów, nieustannego rozwoju i rzeszy wiernych słuchaczy.

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich – dyżury w 2017 roku

Jest nam miło poinformować o kontynuacji prowadzenia bezpłatnych porad z zakresu funduszy europejskich dla mieszkańców powiatu wieruszowskiego.

W bieżącym roku konsultacje z ww. zakresu będą odbywały się raz w miesiącu, zazwyczaj w drugi lub trzeci poniedziałek każdego miesiąca. Dokładny termin będzie podawany każdorazowo z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.

Najbliższe konsultacje - 13 lutego , w godzinach: 12:00 – 14:30.

(Mobilny Punkt Informacyjny stacjonuje w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wieruszowie, ul. Ludwika Waryńskiego 15).

 

Przypominamy, że Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich świadczy usługi w następującym zakresie:
a)informowanie o projektach,
b)informowanie o możliwości uzyskania dofinansowania oraz ogólne informacje o Funduszach Europejskich,
c)konsultacje na etapie przygotowania projektu,
d)konsultacje na etapie realizacji projektu.

Spotkania skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorców, stowarzyszeń oraz jednostek samorządu terytorialnego powiatu wieruszowskiego. 

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

 

W załączniku plakat dotyczący najbliższego spotkania.

Script logo StudioStrona.pl