Mikołajkowe odwiedziny podopiecznych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych

6 grudnia br. starosta wieruszowski Andrzej Szymanek wraz z kierownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie Elżbietą Ochocką odwiedzili swoich podopiecznych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego. Słodkie mikołajkowe podarki otrzymało 15. dzieci z Rodzinnego Domu Fundacji Happy Kids nr 5 w Lubczynie oraz Rodzinnego Domu Fundacji Happy Kids nr 9 w Sokolnikach. Podczas spotkania podopieczni placówek zaprezentowali różnorodne umiejętności: recytatorskie, muzyczne i sportowe.

Następnego dnia, starosta wraz z kierownikiem PCPR wzięli udział w świątecznym spotkaniu 12. Rodzinnych Domów Dziecka Happy Kids, które odbyło się w Sali Konferencyjnej Stadionu Miejskiego w Łodzi. W spotkaniu uczestniczyli dzieci i pracownicy wszystkich domów prowadzonych przez Fundację, sponsorzy, przedstawiciele samorządów oraz przyjaciele Fundacji. Z tej okazji dzieci wszystkich domów przygotowały występy artystyczne. Każdy z placówek przygotował również wigilijne potrawy. Spotkanie emanowało radosną, świąteczną atmosferą.