Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

   W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
   będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

  • Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

   Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Lokalne Święto Wolontariatu

16 grudnia br. w Wieruszowskim Domu Kultury odbyła się 20. edycja Lokalnego Święto Wolontariatu. Celem przedsięwzięcia było podsumowanie oraz uhonorowanie działań wolontarystycznych w roku 2016, a także złożenie podziękowań za upowszechnianie idei wolontariatu w środowisku lokalnym.  Spotkanie zostało połączone z Międzynarodowym Dniem  Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wieruszowie, Rada Współpracy Organizacji Pozarządowych Ziemi Wieruszowskiej, Gmina Wieruszów oraz Powiat Wieruszowski.

W wydarzeniu uczestniczył wicestarosta Mirosław Urbaś, który wyraził uznanie za poświęcenie, trud oraz umiejętności wszystkich osób zaangażowanych w działalność społeczną. Przy tej okazji życzył zebranym wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

 

Zdjęcia: Ryszard Zych

Script logo StudioStrona.pl