• 23 luty 2018r. kolejne bezpłatne konsultacje nt. Funduszy Europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, organizowanego w dniu 23.02.2018r. w godz.  9:00 – 11:30   w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wieruszowie.

• Skorzystaj z bezpłatnych programów zdrowotnych

Poznaj listę placówek medycznych, w których wykonasz bezpłatne badania profilaktyczne i rehabilitacyjne, aby utrzymać lub przedłużyć swoją aktywność zawodową.

Powiat Wieruszowski realizuje zadanie pn. „Likwidacja zagrożeń powodziowych i podtopień lokalnych w ramach modernizacji urządzeń wodnych na terenie powiatu wieruszowskiego”.

Zgodnie z umową o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi nr 541/GW/D/2012 w formie dotacji z dnia 29.11.2012 r. wartość ogólna zadania wynosi 314.955,00 zł, w tym dotacja w wysokości 245.360,00 zł ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.