Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Konsultacje społeczne obszarów białych NGA

Ministerstwo Cyfryzacji uprzejmie informuje, że rozpoczęły się konsultacje społeczne obszarów białych NGA (ang. Next-generation access – sieć dostępu nowej generacji). Konsultacje społeczne będą trwały do dnia 30 sierpnia br. W ramach konsultacji zbieramy plany inwestycyjne dotyczące infrastruktury szerokopasmowej na okres 3 lat. W konsultacjach należy zgłaszać tylko te inwestycje, w przypadku których przedsiębiorcy nie będą ubiegać się o wsparcie publiczne na ich realizację.

Plany można zgłaszać za pośrednictwem systemu SIIS:

https://form.teleinfrastruktura.gov.pl/

 

Przed wzięciem udziału w konsultacjach, koniecznie proszę zapoznać się z Zasadami konsultacji społecznych obszarów białych NGA, a także z Instrukcją zgłaszania planów inwestycyjnych:

https://mc.gov.pl/files/zasady_konsultacji_społecznych_obszarów_białych_nga_2017_wcag.odt

https://form.teleinfrastruktura.gov.pl/help-files/instrukcje/SIIS17_instrukcja_plany_inwestycyjne.pdf

Script logo StudioStrona.pl