• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Konkursy w ramach RPO WŁ z zakresu gospodarki turystycznej – spotkanie informacyjne w Sieradzu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Sieradza zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014 – 2020 – Poddziałanie VI.2.1 ROZWÓJ GOSPODARKI TURYSTYCZNEJ”, które odbędzie się w Sieradzu – w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1 – II piętro, w dniu 29 marca 2017 r., w godz. 9:30 – 11:30. Rejestracja od godz. 9:15.

W przypadku pytań dostępny kontakt pod numerem telefonu: 42 663 30 92.