• Odjazdowy Bibliotekarz – zaproszenie na rajd

Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, czyli rajdzie rowerowym bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków książki i dwóch kółek.

Niezbędny sprawny rower i dobry humor!

• Nagrody Powiatu Wieruszowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy w 2016 roku. Zgłoś swojego kandydata!

Zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wieruszowskiego NR XXXV/156/13 z dnia 30 października 2013r. w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej kandydatury do nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej w 2016r. należy zgłosić do dnia 31 maja 2017r.

Wniosek  kandydatury powinien zawierać:

Konkursy w ramach RPO WŁ z zakresu gospodarki turystycznej – spotkanie informacyjne w Sieradzu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Sieradza zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014 – 2020 – Poddziałanie VI.2.1 ROZWÓJ GOSPODARKI TURYSTYCZNEJ”, które odbędzie się w Sieradzu – w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1 – II piętro, w dniu 29 marca 2017 r., w godz. 9:30 – 11:30. Rejestracja od godz. 9:15.

W przypadku pytań dostępny kontakt pod numerem telefonu: 42 663 30 92.