• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Konkursy w ramach RPO WŁ z zakresu gospodarki turystycznej – spotkanie informacyjne w Sieradzu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Sieradza zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. „Aktualne konkursy w ramach RPO WŁ na lata 2014 – 2020 – Poddziałanie VI.2.1 ROZWÓJ GOSPODARKI TURYSTYCZNEJ”, które odbędzie się w Sieradzu – w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Sieradza, Plac Wojewódzki 1 – II piętro, w dniu 29 marca 2017 r., w godz. 9:30 – 11:30. Rejestracja od godz. 9:15.

W przypadku pytań dostępny kontakt pod numerem telefonu: 42 663 30 92.