• II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

• Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Konkurs EDEN 2017 - turystyka kulturowa w województwie łódzkim

Trwa konkurs na „Najlepsze Europejskie Destynacje” – EDEN 2017 (Edycja Polska). Tegoroczna tematyka: Turystyka kulturowa. Głównym organizatorem Konkursu jest Komisja Europejska przy współudziale Państw Członkowskich.

Do wzięcia udziału w konkursie zachęca Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, która czynnie włączyła się w projekt.

W załącznikach umieszczamy informacje dotyczące europejskiego konkursu EDEN.