• Informacja o zmianie czasu pracy Starostwa Powiatowego w Wieruszowie

W okresie od 01.07.2017 do 31.08.2017 Starostwo Powiatowe w Wieruszowie
      będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7 00 do 15 00,             Wydział Komunikacji i Dróg 7.00 - 14.45

• Dotacje dla Powiatu Wieruszowskiego na zakup książek

Powiat Wieruszowski otrzymał w 2017 roku od Wojewody Łódzkiego dotację na zakup książek niebędących podręcznikami w ramach Rządowego programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieruszowie i do biblioteki szkolnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie.

Konkurs EDEN 2017 - turystyka kulturowa w województwie łódzkim

Trwa konkurs na „Najlepsze Europejskie Destynacje” – EDEN 2017 (Edycja Polska). Tegoroczna tematyka: Turystyka kulturowa. Głównym organizatorem Konkursu jest Komisja Europejska przy współudziale Państw Członkowskich.

Do wzięcia udziału w konkursie zachęca Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, która czynnie włączyła się w projekt.

W załącznikach umieszczamy informacje dotyczące europejskiego konkursu EDEN.