Czcionka: A A+ A++
Kontrast: wersja domyslna wersja kontrastowa
 • Z mapą i kompasem

 • Zapraszamy na strony gmin powiatu

  Gmina Bolesławiec Gmina Czastary Gmina Galewice Gmina Lututów Gmnina Lubnice Gmina Sokolniki Gmina Wieruszów

   

 • Z ostatniej chwili...
  • II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych

   Gminna Biblioteka Publiczna w Lututowie ogłasza konkurs II Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznych „Piękna Niepodległa’’, organizowany w ramach przedsięwzięć w obszarze kultury, sportu, edukacji i turystyki dofinansowanych przez Powiat Wieruszowski.

  • Zapraszamy do udziału w ankiecie potrzeb szkoleniowych

   Wzorem poprzedniego roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie on-line , która pozwoli określić potrzeby szkoleniowe beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Kolejne szkoły w akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’

W ramach akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’ wspólnie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie gościliśmy tym razem w szkołach gminy Łubnice.

Spotkania, podczas których pierwszoklasiści poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz otrzymali elementy odblaskowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wieruszowie odbyły się 12 października br. .

 

Więcej na temat akcji ,,Tu jest bezpiecznie! Powiat Wieruszowski’’ we wcześniejszym artykule: http://powiat-wieruszowski.pl/vi-edycja-akcji-tu-jest-bezpiecznie!-powiat-wieruszowski%E2%80%99%E2%80%99.html .

Script logo StudioStrona.pl